Dostawa i Płatności

­

Metody Dostawy

Przesyłka kurierska

Koszt dostawy związany z wysyłką towaru Kurierem jest doliczany do faktury i wynosi 15,99 zł (brutto) od jednej paczki spedycyjnej. Powyżej kwoty pojedynczego zamówienia wynoszącej 300 zł, wysyłka jest darmowa!

Paczkomaty inPost

Koszt dostawy związany z wysyłką towaru do Paczkomatu InPost jest doliczany do faktury i wynosi 13,99 zł (brutto) od jednej paczki spedycyjnej. Powyżej kwoty pojedynczego zamówienia wynoszącej 300 zł, wysyłka jest darmowa! Sprawdź dostępność Paczkomatów w swojej miejscowości https://inpost.pl/.

Metody płatności

PayU

płatność internetowa PayU/karta kredytowa – przystępując do realizacji zamówienia zostają Państwo przeniesieni za pomocą serwisu PayU na stronę Państwa banku lub do Centrum Autoryzacji Kart, dokonują Państwo płatności, po czym następuje przekierowanie z powrotem do naszego serwisu internetowego Chemotion.pl. W przypadku wyboru tej formy płatności jesteśmy poinformowani o wpływie zapłaty za towar na nasze konto w ciągu kilku minut, po czym od razu przystępujemy do wysyłki Państwa zamówienia. Sprawdź metody płatności i czas realizacji płatności przez serwis PayU – http://payu.pl/

Przy odbiorze/za pobraniem

deklarują Państwo zapłatę za zamówiony towar przedstawicielowi firmy kurierskiej.

Płatność przelewem tradycyjnym

Po dokonaniu zamówienia w koszyku i wyborze metody płatności przelewem tradycyjnym, zamówienie zostaje oznaczone jako oczekujące i zostaje wysłane do klienta w momencie zaksięgowania płatności na koncie bankowym sklepu.