Szybkie osuszanie i nabłyszczanie samochodu po myciu

Wszyscy wciąż jesteśmy w biegu, świat ciągle wymaga od nas podejmowania różnych działań. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na relaks przy samochodzie bez patrzenia na zegarek. W takich momentach potrzebujemy rozwiązań ekspresowych. Produktów, które pozwolą zyskać kilka minut i dzięki nim osiągniemy pożądany efekt najszybciej jak to możliwe.

Mamy dla Was gotowe rozwiązanie dotyczące osuszania i nabłyszczania lakieru. Dopasowane zarówno dla osób korzystających z myjni bezdotykowych, jak i tych, którzy sami myją pojazdy.

Osuszanie Hydro Dry Chemotion

Po umyciu lub opłukaniu niezabezpieczonego samochodu na całej karoserii pojawia się tafla wody. Usunięcie jej wiąże się z dokładnym wycieraniem, które jakby nie było jest czasochłonne i wymaga dokładności. Bywa, że właściciele lub klienci chcieliby również delikatnie nabłyszczyć swój samochód.

A gdyby zrobić to w jednym kroku?

Hydro Dry to specjalna formuła osuszająca, która rozbija taflę wody jednocześnie skupiając krople. Ponowne opłukanie pojazdu pozwala zrzucić całą wodę z karoserii. Dodatek nabłyszczający pozytywnie wpływa na walory estetyczne. Tuż po umyciu zaobserwujecie efekt kropelkowania na lakierze. Poprawa wyglądu Waszego auta utrzyma się do kolejnego mycia. Hydro Dry to podstawowy i najszybszy sposób dla osób, które na mycie mają tylko moment. Świetnie sprawdza się także w myjniach i studiach detailingowych, gdzie myciu poddawana jest większa ilość pojazdów. Pozwala on znacznie zredukować ilość ręczników potrzebnych do osuszania.

Mercedes płukanie auta hydro osuszanie dry

Jak osuszyć i nabłyszczyć auto po myjni bezdotykowej?

To bardzo proste. Przygotuj odpowiednie rozcieńczenie produktu Hydro Dry. Po umyciu nanieś preparat na każdy z elementów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby trafił on także na szyby oraz felgi. W ciągu kilku sekund zobaczysz jak woda zrzucana jest z samochodu. Możesz od razu dotrzeć resztę wilgoci lub ponownie spłukać wóz. Wtedy cała tafla wody spłynie w dół pozostawiając niemal całkowicie suchy lakier. Produkt nie maże się podczas docierania i pozostawia przyjemny dla oka lekki połysk.

Osuszanie hydro dry chemotion

Pamiętaj, że dokładając kilka minut możesz spokojnie użyć Quick Detailera lub Spray Waxa, a efekt wizualny i trwałość będą jeszcze lepsze!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomat InPost) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl