WSPÓŁPRACA


Wejdź do świata Chemotion i zostań naszym Partnererem

 

Witaj! Przede wszystkim cieszymy się z Twojej obecności na naszej stronie. Mamy nadzieję, że Chemotion wzbudziło w Tobie pozytywne emocje i to dopiero początek naszej wspólnej drogi.

Jesteś właścicielem sklepu z kosmetykami samochodowymi, studia detailingowego lub planujesz dopiero otworzyć działalność w tej branży? Stworzyliśmy dla Ciebie program partnerski, który pozwoli maksymalnie wykorzystać potencjał rynku.

 

Co otrzymujesz przy współpracy z Chemotion?

1. Pełną lojalność i wysoką rentowność

Każdy nasz Partner pracuje według identycznego, bardzo atrakcyjnego systemu rozliczania. Dbamy, aby sklepy nie konkurowały ze sobą cenowo. Klient docelowy powinien wybierać najlepsze dla siebie miejsce. Pragniemy również, aby Wasza praca była maksymalnie efektywna. Dostarczamy rozwiązania, które minimalizują nakład pracy i jednocześnie podnoszą zyski.

2. Najwyższą jakość kosmetyków

Dostarczamy Ci unikalne receptury, dzięki którym praca jest wyjątkowo skuteczna i przyjemna. Zarówno dla profesjonalistów, jak i osób początkujących. Dostajesz także bezpieczeństwo ich działania oraz wydajność na wysokim poziomie. Większość z nich posiada również specjalnie dobrane nuty zapachowe, które zmieniają oblicze pielęgnacji samochodu. Strona wizualna stanowi ogromny atut na półkach sklepowych. Etykieta jest minimalistyczna, schludna i klejona maszynowo. Gra kolorów wyróżnia kosmetyki Chemotion i znacząco wpływa na zainteresowanie klientów. Połączenie skuteczności, wydajności i atrakcyjnego opakowania przekłada się na szybką rotację produktów.

3. Szkolenia produktowe

Pragniemy, aby każdy z naszych Partnerów miał szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą kosmetyków Chemotion. Miejsca, w których personel został przeszkolony wykazują się niebywałą skutecznością sprzedażową. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Partnerzy nieustannie się rozwijali. Razem rośniemy w siłę.

4. Klimat i budowanie relacji

Wyróżnia nas podejście do pracy, którą wykonujemy z przyjemnością. Dzięki realizowaniu naszej pasji nie czujemy, aby był to nasz obowiązek. Wszystkich Partnerów traktujemy tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani. Każda obietnica ma pokrycie, a dane słowo stanowi u nas najwyższą wartość. Budujemy silne zaufanie, które w dzisiejszych czasach jest towarem deficytowym. Często nasi klienci stają się naszymi przyjaciółmi.

5. Szybkość działania

Proces decyzyjny w naszej firmie jest skrócony do minimum. Wszelkie pomysły dotyczące nowych projektów i podejmowane inicjatywy wdrażane są niemal natychmiast. To samo dotyczy pracy magazynu oraz wysyłek.

6. Foto i video

Nasz dział marketingu mocno skupia się na indywidualnych produkcjach video i autorskich zdjęciach zrobionych podczas pracy z naszymi produktami. Wysokiej jakości materiały przekładają się na wzrost popularności i w efekcie lepiej się sprzedają. Są oczywiście dostępne dla wszystkich Partnerów.

 

Skontaktuj się z nami:

791 136 407

biuro@chemotion.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomat InPost) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl